همانطور که پیشتر گفته شد عقد قرارداد و فروش محصول یا خدمات، پایان یک معامله نیست بلکه شروع یک معامله و یک همکاری دو طرفه خواهد بود. بر همین اصل پشتیبانی ما همواره زبان زد عام و خاص بوده و ان شاء الله در ادامه نیز با همکاری شما عزیزان خواهد بود.

در همین راستا از 2 سال پیش (1398) تصمیم گرفته شد در راستای افزایش سرعت و کیفیت در پاسخگویی و پشتیبانی و همچنین با توجه به حساس بودن آپتایم سایت ها و سرویس ها پشتیبانی به صورت 24 ساعته به صورت تیکتینگ، شماره تماس های شرکت و 4 خط تلفن همراه از تمامی راه های ارتباطی اعم از واتس آپ، تلگرام، تماس مستقیم در موارد فورس، پیامک و غیره از شما عزیزان پشتیبانی بعمل آید که طبق آخرین نظرسنجی از شما سروران رضایت 100 درصدی نیز استنتاج گردید.

با توجه به افزایش مشتریان، کمبود نیروی انسانی، شرایط کرونایی و همچنین تاخیر احتمالی در پاسخگویی با توجه به حجم زیاد درخواست های پشتیبانی، تصمیم بر این گرفته شد تا سقف پشتیبانی مجددا اعمال شود تا همچنان بتوانیم با کیفیت به ارائه پشتیبانی ادامه بدهیم. 

بنابراین موارد زیر از تاریخ اول مرداد 1400 اجرا خواهد شد 

1- سقف پشتیبانی هرشخص (یا شرکت) در ماه یکساعت می باشد.

این بند در خصوص مشکلات فنی یا نقص فنی احتمالی نرم افزار نیست.

2- هرگونه تغییر ظاهری پس از تحویل سایت و موافقت کارفرما، شامل هزینه خواهد بود و مدت زمان انجام آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

3- پشتیبانی سرور تا این لحظه در راستای ارائه خدمات افزوده به مشتریان بدون هزینه انجام می شد، از این پس پشتیبانی سرور را با سرویس دهنده خود پیگیری بفرمایید و در صورتی که بخواهید توسط ما انجام شود شامل هزینه خواهد بود.

4- خواهشمند است فقط در موارد ضروری با تلفن های همراه تماس حاصل فرمایید و در سایر موارد به منظور تشکیل پرونده و ارائه خدمات بهتر پشتیبانی تیکت ثبت بفرمایید.

5- تاکید میگردد مشکلات مربوط به سرور مانند قطعی سرور، بهم ریختن تایم یا کانفیگ سرور با توجه به اینکه سرور را از شرکت دیگری تهیه می فرمایید به هیچ عنوان در حوزه وظایف ما نیست و برای این موارد درخواست پشتیبانی ارسال نفرمایید.

 

امید است با همکاری شما عزیزان بتوانیم همچنان رضایت حداکثری شما را در ارائه خدمات پشتیبانی جلب نماییم.

با تشکر Sunday, July 18, 2021

« بازگشت